Enota Rimske Toplice

E-pošta: vrtec.rimsketoplice@guest.arnes.si
Število oddelkov: 5

Poslovni čas: 5.00 ure - 16.00 ure

Za strokovno delo v oddelkih skrbi deset strokovnih delavcev.

Vrtec je grajen po standardih in normativih in je opremljen po potrebah otrok (pohištvo, igrače, didaktični material...). Otroci imajo zagotovljeno kvalitetno bivanje in pogoje za njihov razvoj. V vrtcu je tudi razdeljevalna kuhinja, hrano za otroke pripravljajo v vrtcu Laško. Vrtec stoji v okolju, ki otrokom omogoča stik z naravo in ima tudi ustrezno igrišče, ki otrokom omogoča aktivnosti na prostem. Drevesa, ki so posajena otrokom nudijo naravno senco.

Strokovne delavke v izvedbo kurikula vključujejo tudi zunanje sodelavce in tako otrokom omogočajo, da dobijo nova znanja in izkušnje. Vrtec aktivno sodeluje z društvi in institucijami v kraju. Sodelujemo tudi z vrtcem Podgorci.

Strokovne delavke v vrtcu Rimske Toplice imamo rade vesele, razigrane, nasmejane otroške obraze. Znamo potolažiti in razveseliti. Spoštujemo otrokovo osebnost, ustvarjalnost, radovednost, drugačnost. Smo pripravljene sodelovati in se povezovati s starši. Želimo biti v pomoč družini pri vzgoji otrok in podpiramo tesne vezi med starši in otroki. Naše delo temelji na strokovnem znanju in spoštovanju vseh udeležencev vzgojnega procesa otrok – starši – strokovni delavci. S svojim delom ustvarjamo vrtec, ki skupaj s straši, otrokom ustvarja pogoje za srečno, zdravo, veselo in ustvarjalno otroštvo, ki je v pomoč družini in je prijazen do vseh, ki prihajajo v njega.

• P1010051
  • P1010032