Kdo smo

Vrtec Laško je javni vzgojno-izobraževalni zavod za predšolsko vzgojo, ki ga je ustanovila občina Laško.

*   Življenje in delo našega vrtca je vpeto v devet prostorsko ločenih lokacij, ki se med seboj organizacijsko    in   vsebinsko povezujejo v vrtec Laško.

H kakovosti dela v vrtcu pomembno prispevajo strokovne delavke in delavci: vzgojiteljice/ pomočnice/pomočniki vzgojiteljic/vzgojiteljev, svetovalna delavka ter tehnični delavci in delavke: hišnika-vzdrževalca, kuharice/kuharji, perica in čistilke.

POMEMBNI DOKUMENTI VRTCA

- Letni delovni načrt Vrtca Laško

- Katalog informacij javnega značaja

- Pravilnik o sprejemu otrok v vrtec

- Hišni red

- Odlok o ustanovitvi JVZ Vrtec Laško

- Poslovnik Sveta zavoda

- Poslovnik Sveta staršev

• 13.12.2018

KJE SI DEDEK MRAZ?

Pridružite se nam pri iskanju dedka Mraza v ponedeljek, 17.12. 2018, ob 17.oo uri, na vrtu Hotela Savinja. Vabljeni ste otroci Vrtca Laško in Vrtca Debro v spremstvu staršev, babic, dedkov… Veselimo se druženja z vami! Vaši vzgojitelji

• 13.12.2018

PREDBOŽIČNO RAJANJE

21. 12. 2018 ob 17.30 vas vabimo, da se nam pridružite na Predbožičnem rajanju, ki se bo tradicionalno odvijalo na občinskem dvorišču.