Kdo smo

Vrtec Laško je javni vzgojno-izobraževalni zavod za predšolsko vzgojo, ki ga je ustanovila občina Laško.

*   Življenje in delo našega vrtca je vpeto v devet prostorsko ločenih lokacij, ki se med seboj organizacijsko    in   vsebinsko povezujejo v vrtec Laško.

H kakovosti dela v vrtcu pomembno prispevajo strokovne delavke in delavci: vzgojiteljice/ pomočnice/pomočniki vzgojiteljic/vzgojiteljev, svetovalna delavka ter tehnični delavci in delavke: hišnika-vzdrževalca, kuharice/kuharji, perica in čistilke.

POMEMBNI DOKUMENTI VRTCA

- Samoevalvacijsko poročilo Vrtca Laško za leto 2020

- Realizacija Letnega delovnega načrta Vrtca Laško

- Organigram Vrtca Laško