PRIHOD IN ODHOD IZ VRTCA
Spoštovani starši!

Prosimo Vas, da v prostorih vrtca vzdržujete primerno razdaljo (1,5 - 2m) do zaposlenih, otrok in staršev.  V vrtec ne vstopajte, če ni nujno potrebno. V primeru, da ne gre drugače, pa obvezno z masko in si ob vstopu razkužite roke. Otrok naj si po preobuvanju in oblačenju umije roke.
Večji otroci prihajajo v vrtec tako, da se v garderobi sami preobujejo, slečejo vrhnje oblačilo in si umijejo roke z milom in vodo.
Priporočamo, da si predšolski otroci ne razkužujejo rok, ampak jih umivajo z vodo in milom.
Rezervna oblačila naj otrok prinese s seboj kot običajno. S seboj naj ima tudi plastično vrečko, v katero lahko damo umazana in morda mokra oblačila za pranje doma.
Svetujemo naj otroka pripelje v vrtec odrasla oseba iz istega gospodinjstva.
Uporabo javnega prevoza do vrtca in z njega odsvetujemo, če je mogoče priti drugače.

Pripravila: Polona Gole, OPZHR