UKREPI - AKTUALNO
OBVESTILO

Spoštovani starši.

V vrtcu smo ves čas dobro skrbeli, da so bili Vaši otroci deležni vseh preventivnih ukrepov pred okužbo. Poudarek je bil na higieni rok, zračenju prostorov, gibanju na prostem, vzgojiteljice so se z otroci veliko pogovarjale o pomembnosti higiene in odgovornem ravnanju vsakega posameznika.
Prosimo Vas, da tudi sedaj, ko so otroci doma, ukrepe še naprej izvajate in se ne izpostavljate nevarnostim okužbe.

Otroci naj ne hodijo po trgovskih centrih ali v javne zaprte prostore, saj je tam največ verjetnosti za okužbe. Izogibajte se direktnim stikom z ljudmi, ki kažejo znake obolenja tudi v zunanjem okolju.

Ukrep, da zapremo vrtec, je pomemben ukrep, ki bo preprečil širjenje okužb in ga moramo spoštovati vsi.

Ravnateljica, Jerica Laznik Mokotar