• 03 734 30 10
  • Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

VRTEC LAŠKO JE PRIDOBIL CERTIFIKAT VODA IZ PIPE

V torek, 23. junija 2020, se je 11 organizacij, med njimi tudi Vrtec Laško, pridružilo skupini okoljsko odgovornih podjetij in inštitucij, ki so se odzvale na družbene potrebe in pereče okoljske problematike ter uvedle ukrepe za zmanjšanje odpadkov in spodbujanja pitja vode iz pipe. Prakso uživanja predpakirane vode so nadomestile z bolj trajnostnim ravnanjem ter se na ravni celotne organizacije zavezale k uživanju pitne vode iz pipe, ki je v Sloveniji ena najdragocenejših naravnih dobrin in je zapisana v ustavo kot temeljna človekova pravica. Organizacije so svoja prizadevanja potrdile s prejemom certifikata Voda iz pipe, ki ga podeljuje Zbornica komunalnega gospodarstva pri Gospodarski zbornici Slovenije.
 
Več o tem si lahko preberete v sporočilu za javnost Gospodarske zbornice Slovenije.
 
Na tem mestu si lahko ogledate certifikat in zavezo Vrtca Laško
voda iz pipevoda iz pipe2
 

© 1945 - 2024 Vse pravice Vrtec Laško - Izvedba zORBIT s.p.